اطلاعات موجود در بعضی از وب‌سایت‌ها نشان می‌دهد استفاده از دست مخالف عملکردهای شناختی و خلاق مغز را تحریک می‌کند؛ به‌عنوان مثال، استفاده از دست مخالف برای مسواک زدن سلامت مغز را بهبود می‌بخشد. پیام این وب‌سایت‌ها ساده است: برای ایجاد ارتباط قوی‌تر بین نیمکره راست و چپ مغز، استفاده از دست مخالف را تمرین کنید تا فردی باهوش‌تر و تواناتر باشید؛ اما چقدر استفاده از دست مخالف روی هوش اثرگذار است؟ برای رسیدن به جواب این سؤال با این مقاله همراه باشید.

مغز شما اندامی است که به‌واسطه تحریکات ذهنی پیشرفت می‌کند. مغز با ایجاد نورون‌های جدید به‌طور مرتب خود را با شرایط وفق می‌دهد، رشد می‌کند و سیم‌کشی مجدد می‌شود. زمانی که سن افراد بالا می‌رود، ممکن است حافظه یا مهارت‌های حرکتی خوبشان را از دست بدهند که به‌جز در موارد مرتبط با بیماری، در بیشتر مواقع دلیلش ورزش‌ندادن و تقویت‌نکردن مغز است. این یعنی اگر از مغزتان استفاده نکنید، اطلاعاتش را از دست می‌دهد.


دکتر محبی استفاده ,مخالف منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ایراکد-مجتمع برنامه نویسی ایرانیان فروشگاه اینترنتی شاخص همیشه آنلاین چیلر دستگاه لیزر هتل پزشکی رایگان همه چیز برای تو هیرساگل آموزش قواعد عربی نرگس کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.